Op deze pagina ziet u wanneer de ligplaatsen bezet zijn. Via onderstaande knop kunt u een ligplaats voor een cruiseschip reserveren.

Online reserveren

Januari 2024

De kade van de Cruise/Werkhaven is van 1 november 2023 tot en met 31 maart 2024 volledig bezet door twee hotelschepen voor asielzoekers (MS Amsterdam en de MS Willemstad).

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Docks126-01-202415.00 27-01-202412.00411
       
       

Februari 2024

De kade van de Cruise/Werkhaven is van 1 november 2023 tot en met 31 maart 2024 volledig bezet door twee hotelschepen voor asielzoekers (MS Amsterdam en de MS Willemstad).

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
       
       
       

Maart 2024

De kade van de Cruise/Werkhaven is van 1 november 2023 tot en met 31 maart 2024 volledig bezet door twee hotelschepen voor asielzoekers (MS Amsterdam en de MS Willemstad).

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Prins Willem Alexander03-03-202411.0005-03-202412.00851
Prins Willem Alexander07-03-202416.0011-03-202411.00851
Blue Rhapsody12-03-202407.0012-03-202423.00851
       

April 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS Willemstad01-11-2023 06-04-202412.00 uur110Kade van de Cruise/Werkhaven
MS Amsterdam01-11-2023 04-04-202412.00 uur Kade van de Cruise/Werkhaven
A-Rosa Brava02-04-202410.00 uur03-04-202408.00 uur1352
MS Geoffrey Chaucer03-04-202400.01 uur04-04-202423.59 uur1351
Gerard Schmitter03-04-202415.00 uur05-04-202411.00 uur1101
MS Amsterdam04-04-202412.00 uur06-04-202412.00 uur  
MP De Nassau04-04-202412.15 uur05-04-202410.30 uur721
Mona Lisa06-04-202407.30 uur07-04-202412.30 uur822
Douce France08-04-202419.00 uur11-04-202418.00 uur1101
Amadeus Riva09-04-202407.00 uur09-04-202414.00 uur1352
AmaMora 09-04-202409.00 uur09-04-202423.00 uur135Cruisesteiger, plaats 2
France10-04-202408.00 uur12-04-202418.00 uur1102
Nassau11-04-202412.00 uur12-04-202411.00 uur79Rechterzijde Cruisesteiger
Beethoven13-04-202408.00 uur15-04-202418.00 uur1102
Leonardo da Vinci14-04-202408.00 uur16-04-202419.00 uur1052
Viking Hlin14-04-202402.00 uur14-04-202423.30 uur1352
Dutch Grace15-04-202423.00 uur16-04-202413.30 uur1102
Douce France17-04-202408.00 uur19-04-202414.00 uur1101
France18-04-202408.00 uur20-4-202419.00 uur1102
Nassau18-04-202412.00 uur19-04-202411.00 uur79Rechterzijde Cruisesteiger
A-Rosa Brava19-04-202411.00 uur20-04-202407.00 uur1352
Modigliani20-04-202419.00 uur23-04-202418.00 uur1101
Princess21-04-202405.00 uur21-04-202420.00 uur110Kade
Beethoven21-04-202408.00 uur01-05-202418.00 uur1102
Monet24-04-202408.00 uur26-04-202418.00 uur1102
MS Dutch Largo24-04-202414.00 uur25-04-202405.00 uur1102
MS Nassau25-04-202412.00 uur26-04-202412.00 uur79linkerzijde cruisesteiger
Mona Lisa26-04-202407.00 uur28-04-202419.00 uur822
A-Rosa Brava26-04-202411.00 uur27-04-202407.00 uur1352
Douce France28-04-202405.00 uur29-04-202419.00 uur1102
Symphonie28-04-202404.00 uur28-04-202416.00 uur110Kade
Modigliani29-04-202408.00 uur01-05-202419.00 uur110Kade/2

Mei 2024

Naam cruiseschipAankomstdagAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte in metersLigplaats 1-2-Kade
MS De Nassau02-05-202412.1503-05-202411.00722
Amadeus Imperial05-05-202407.0005-05-202414:001351
Princess09-05-202405.0009-05-202421.001101
MS De Nassau09-05-202412.1510-05-202411.00722
A-Rosa Brava10-05-202411.0011-05-202407.001352
Amadeus Imperial05-05-202407.0005-05-202414.001351
MS De Nassau16-05-202412.1517-05-202411.00721
A-Rosa Brava17-05-202411.0018-05-202407.001351
Nirvana22-05-202421.0023-05-202418.0049Kade
MS De Nassau23-05-202412.1524-05-202411.00721
A-Rosa Brava24-05-202411.0025-05-202407.00135 
MS De Nassau30-05-202412.1531-05-202411.00721
A-Rosa Brava31-05-202411.0001-06-202307.001351

Juni 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Blue Rhapsody02-06-202404.0002-06-202418.00851
MS De Nassau06-06-202412.1507-06-202411.00721
A-Rosa Brava07-06-202411.0008-06-202407.001351
MS De Nassau13-06-202412.1514-06-202411.00721
Z813-06-202417.0013-06-202418.0040Kade
A-Rosa Brava14-06-202411.0015-06-202407.001351
Z815-06-202409.3015-06-202410.3040Kade
MS Dutch Largo19-06-202416.0020-06-202409.001101
MS De Nassau20-06-202412.1521-06-202411.00721
A-Rosa Brava21-06-202411.0022-06-202407.001351
MS De Nassau27-06-202412.1528-06-202411.00721
A-Rosa Brava28-06-202411.0029-06-202407.001351

Juli 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Magnifique II02-07-202412.3003-07-202409.30631
MS De Nassau04-07-202412.1505-07-202411.00721
De Holland05-07-202412.3006-07-202411.00781
Magnifique II09-07-202412.3010-07-202409.30631
MS De Nassau11-07-202412.1512-07-202411.00721
A-Rosa Brava12-07-202411.0013-07-202407.001351
MS Dutch Largo14-07-202414.0015-07-202405.001101
MS De Nassau18-07-202412.1519-07-202411.00721
A-Rosa Brava19-07-202411.0020-07-202407.001351
MS De Nassau25-07-202412.1526-07-202411.00721
A-Rosa Brava26-07-202411.0027-07-202407.001351

Augustus 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS De Nassau01-08-202412.1502-08-202410.30722
Douce France01-08-202423.0002-08-202415.00 uur1101
A-Rosa Brava02-08-202411.0003-08-202407.001352
Douce France05-08-202412.0006-08-202419.00 uur1101
MS De Nassau08-08-202412.1509-08-202411.00721
Magnifique II13-08-202412.3014-08-202409.30631
MS De Nassau15-08-202412.1516-08-202411.00721
A-Rosa Brava16-08-202411.0017-08-202407.001351
Magnifique II20-08-202412.3021-08-202409.30631
MS De Nassau22-08-202412.1523-08-202411.00721
A-Rosa Brava23-08-202311.0024-08-202407.001351
Boot 823-08-202416.4524-08-202410.0037Linkerzijde cruisesteiger
MS De Nassau29-08-202412.1530-08-202411.00721
A-Rosa Brava30-08-202411.0031-08-202407.001351
       

September 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS De Nassau05-09-202412.1506-09-202411.00721
A-Rosa Brava06-09-202411.0007-09-202407.001351
MS De Nassau12-09-202412.1513-09-202411.00721
MS De Nassau19-09-202412.1520-09-202411.00721
MS De Nassau26-09-202412.1527-09-202411.00721
A-Rosa Brava27-09-202411.0028-09-202407.001351

Oktober 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS De Nassau03-10-202412.1504-10-202411.00721
A-Rosa Brava04-10-202411.0005-10-202407.001351
Mercury07-10-202412.0009-10-202412.00201
Blue Rhapsody08-10-202418.0012-10-2024 85kade cruisehaven
MS De Nassau10-10-202412.1511-10-202411.00721
A-Rosa Brava11-10-202411.0012-10-202407.001351
Blue Rhapsody13-10-2024 17-10-202407.00851 (riviercruisesteiger)
MP De Nassau17-10-202412.1518-10-202411.30721
A-Rosa Brava18-10-202411.0019-10-202407.001351

November 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Blue Rhapsody23-11-202409.0028-11-202409.00851 (cruisesteiger)
       
       

December 2024

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
       
       

April 2025

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Amadeus Imperial14-4-202507.0014-4-202514.001351
Amadeus Queen21-4-202507.0021-4-202514.001351
Amadeus Cara29-4-202507.0029-4-202514.001351
       

Mei 2025

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Amadeus Imperial05-05-202507.0005-05-202514.001351
       

Augustus 2025

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS AmaCerto19-08-202515.3021-08-202511.301351
MS AmaLucia20-08-202515.3022-08-202511.301351
MS Viva Enjoy26-08-202515.0029-08-202518.001351
MS Amaprima26-08-202515.3028-08-202511.301351