Op deze pagina ziet u wanneer de ligplaatsen bezet zijn. Via onderstaande knop kunt u een ligplaats voor een cruiseschip reserveren.

Online reserveren

Let op! De kade werkhaven is van 10 oktober 2022 tot en met 30 april 2023 gereserveerd voor het hotelschip voor asielzoekers (MS Fortuna).

Januari 2023

De kade werkhaven is van 10 oktober 2022 tot en met 30 april 2023 gereserveerd voor het hotelschip voor asielzoekers (MS Fortuna).

Februari 2023

De kade werkhaven is van 10 oktober 2022 tot en met 30 april 2023 gereserveerd voor het hotelschip voor asielzoekers (MS Fortuna).

Maart 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Blue Rhapsody24-3-202318.0026-3-202309.00851

De kade werkhaven is van 10 oktober 2022 tot en met 30 april 2023 gereserveerd voor het hotelschip voor asielzoekers (MS Fortuna).

April 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
MS Fortuna10-10-2022 30-04-2023 125kade werkhaven
France01-04-202319.00 uur04-04-202314.00 uur110 
Victor Hugo05-04-202312.30 uur05-04-202319.00 uur 82 
La Boheme05-04-202319.00 uur08-04-202318.00 uur110 
Mona Lisa07-04-202312.30 uur07-04-202319.00 uur82 
L'Europe08-04-202313.00 uur09-04-202301.00 uur110 
Monet09-04-202300.30 uur09-04-202313.00 uur110 
Amadeus Riva09-04-202307.00 uur09-04-202414.00 uur1351
LaFayette09-04-202315.00 uur10-04-202301.00 uur901
Gerard Schmitter10-04-202319.00 uur13-04-202318.00 uur1101
Modigliani11-04-202303.00 uur11-04-202320.00 uur1102
Beethoven13-04-202300.30 uur13-04-202313.00 uur1102
France13-04-202320.00 uur15-04-202314.00 uur1101
La Boheme14-04-202303.00 uur14-04-202320.00 uur1102
La Boheme15-04-202313.00 uur16-04-202301.00 uur1102
L'Europe16-04-202313.00 uur17-04-202301.00 uur1101
Mona Lisa16-04-202312.30 uur16-04-202319.00 uur822
Leonardo de Vinci17-04-202301.00 uur17-04-202313.00 uur1051
Nirvana (Zonnebloem)17-04-202317.30 uur18-04-202318.00 uur491
Monet18-04-2023 13.00 uur19-04-202301.00 uur1101
Gerard Schmitter19-04-202308.00 uur21-04-202314.00 uur1101
De Holland20-04-202312.00 uur21-04-202312.00 uur781
La Boheme22-04-202303.00 uur22-04-202320.00 uur1101
Beethoven22-04-202313.00 uur23-04-202301.00 uur1102
L'Europe23-04-202303.00 uur23-04-202320.00 uur1101
La Boheme23-04-202313.00 uur24-04-202301.00 uur110 
France24-04-202300.30 uur24-04-202313.00 uur1102
L'Europe24-04-202313.00 uur24-04-202301.00 uur1101
Monet24-04-202303.00 uur24-04-202320.00 uur1101
Monet26-04-202313.00 uur27-04-202301.00 uur1101
De Holland27-04-202312.00 uur28-04-202312.00 uur781
Beethoven29-04-202303.00 uur29-04-202320.00 uur1101
La Boheme
 
30-04-202303.00 uur30-04-202320.00 uur1101
       
       

De kade werkhaven is van 10 oktober 2022 tot en met 30 april 2023 gereserveerd voor het hotelschip voor asielzoekers (MS Fortuna).

Mei 2023

Naam cruiseschip

Aankomstdag

Aankomsttijd

Vertrekdatum

Vertrektijd

Lengte in meters

Ligplaats 1-2-Kade

Beethoven01-05-202300.30 uur01-05-202313.00 uur1101
La Boheme02-05-202300.30 uur02-05-202313.00 uur1101
MPS Dutch Largo03-05-202312.0004-05-202305.00110 

Amadeus Star

04-05-2023

07.00

04-05-2023

14.00

135

1

De Holland04-05-202312.0005-05-202312.00781
Amadeus Imperial05-05-202307:0005-05-202314:001351
Modigliani
 
08-05-202300.30 uur08-05-202313.00 uur1101
MPS Dutch Largo14-5-202318.0015-05-202318.001101
De Holland11-05-202312.0012-05-202312.00781
De Holland18-05-202312.0019-05-202312.00781
Magnifique II23-05-202312.0024-5-202309.30631
De Holland25-05-202312.0026-05-202312.00781
Magnifique II30-05-202312.0031-5-202309.30631

Juni 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
De Holland01-06-202312.0002-06-202312.00781
De Holland08-06-202312.0009-06-202312.00781
De Holland15-06-202312.0016-06-202312.00781
De Holland22-06-202312.0023-06-202312.00781
De Holland29-06-2023

12.00

30-06-202312.00781

Juli 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
Magnifique II04-07-202312.0005-07-202309.30631
De Holland06-07-202312.0007-07-202312.00781
Magnifique II11-07-202312.0012-07-202309.30631
De Holland13-07-202312.0014-07-202312.00781
De Holland20-07-202312.0021-07-202312.00781
De Holland27-07-202312.0028-07-202312.00781

Augustus 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
De Holland03-08-202312.0004-08-202312.00781
De Holland10-08-202312.0011-08-202312.00781
De Holland17-08-202312.0018-08-202312.00781
De Holland24-08-202312.0025-08-202312.00781
Magnifique III27-08-202312.0028-08-202309.00671
De Holland31-08-2023

12.00

01-09-202312.00781

September 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
De Holland07-09-202312.0008-09-202312.00781
De Holland14-09-202312.0015-09-202312.00781
Symphonie15-09-202303.0017-09-202319.001101
Victor Hugo16-09-202321.3019-09-202314.001101
De Holland21-09-202312.0022-09-202312.00781
De Holland28-09-202312.0029-09-202312.00781

Oktober 2023

CruiseschipAankomstdatumAankomsttijdVertrekdatumVertrektijdLengte
(meter)
Plaats
(1 of 2)
De Holland05-10-202312.0006-10-202312.00781
De Holland12-10-202312.0013-10-202312.00781