Terugblik 2e Week van Stad en Lande
Tijdens de 2e Week van Stad en Lande (23 t/m 28 juni 2025) konden bewoners van de wijk Stad en Lande op een metersgrote vloerkaart hun ideeën en opmerkingen delen over het Voorlopig Ontwerp voor de herinrichting van hun wijk. Ze gingen in gesprek met de ontwerper, de aannemer en medewerkers van de gemeente over Stad en Lande. In deze wijk wordt het riool vervangen en de openbare ruimte opnieuw ingericht.
Honderden reacties
Bewoners konden tot en met 6 juli digitaal reageren op het ontwerp. In totaal zijn er enkele honderden reacties binnengekomen. Deze worden op dit moment zorgvuldig bekeken. Waar mogelijk worden ze verwerkt in het ontwerp. Ook vinden naar aanleiding van de reacties de komende periode gesprekken plaats met groepen bewoners. Samen wordt gekeken welke aanpassingen er nog mogelijk zijn. Er wordt gestreefd naar een ontwerp dat voldoet aan de uitgangspunten en zoveel mogelijk aansluit bij de wensen bewoners in de wijk.
Meedenken over de Groene Loper
Centraal in het ontwerp staat de Groene Loper. Bewoners kunnen meedenken over de invulling van deze groene as door de wijk. Ook kunnen zij meedenken over kunst in dit deel van de wijk. Creatieve ideeën en initiatieven zijn meer dan welkom. Aanmelden om mee te denken over de Groene Loper kan tot 1 augustus via de participatieomgeving.
Ontwerp nader ingevuld
Na vaststelling van het Voorlopig Ontwerp door de gemeenteraad worden de details nader ingevuld in het Definitief Ontwerp. Deze wordt tijdens de 3e Week van Stad en Lande gepresenteerd. Ook daar kunnen bewoners weer op reageren. Een datum voor de 3e Week van Stad en Lande moet nog worden gepland. Bewoners ontvangen hiervoor een uitnodiging.
Bekijk meer informatie over het project en de Week van Stad en Lande.
